Hasta Bakıcı

Sevdikleriniz sağlık durumlarından dolayı kendi işlerini yapamadıklarında hasta bakıcılarına ihtiyaç duyarlar. Hasta bakıcılar hastaların tüm ihtiyaçlarına cevap vermekle görevlidir.

Hastalara evde tıbbi yardım sağlayacak kişilere hasta bakıcı denir. Evde çalışan hasta bakıcılar hastaların olası tüm komplikasyonlarına karşı hazır beklerler. Hasta bakıcılar hastaların günlük ihtiyaç ve gereksinimlerine kendi evlerinin rahatlığında yardımcı olur ve bu durum hastanın psikolojisine de pozitif yönde katkı sağlar. Pratik Bakıcı’nın hasta bakıcıları fiziksel, zihinsel ve sosyal aktiviteler dahil olmak üzere hastanın tüm günlük işlerini gerçekleştirme konusunda niteliklidirler.

Hasta bakıcılar hastanın kişisel bakımına, banyo yapmasına, beslenmesine ve iletişim halinde olarak sosyalleşmesine yardımcı olurlar. Pratik Bakıcı olarak hasta bakıcı seçme konusunda çok titiziz, bünyemizde yer alan hasta bakıcıları nitelikli ve hasta bakımı konusunda deneyimlidir. Sevdiklerinizin sağlık bakım ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Neden Hasta Bakıcı Tutmalısınız?

Yaşam tarzı hızlı ve tempolu bir hal aldıkça genç insanlar, yaşlı ebeveynlerinin veya sevdiği bir hastanın iyileşmesi için gerekli dikkat ve özeni gösteremiyor. Bu yüzden evde bir hasta bakıcı olması işleri kolaylaştırır.

Hasta bakıcı, hasta bakımı için gereken tüm günlük aktiviteleri titizlikle sağlar. Evinizde bir hasta bakıcı olmasını istiyorsanız profesyonel hasta bakıcılarımız hastanızın daha kaliteli zaman geçirebilmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır! Evde değilken gözünüz arkada kalmasın, kendi işlerinize odaklanabilin diye kusursuz bir hasta bakım hizmeti sunuyoruz!

Pratik Bakıcı ile çalışarak sevdiğiniz kişinin evde birinci sınıf bir sağlık hizmeti almasını sağlayabilirsiniz!

Yatalak Hasta Bakıcılar

Yatalak hasta bakımı titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir eylemdir. Pratik Bakıcı’nın hasta bakıcıları son derece kalifiye ve hasta gereksinimleri hakkında bilgi sahibidir. Hastanın hijyenik ortamının korunmasını sağlayarak, hastanın ilaçlarını ve yiyecek gereksinimini zamanında karşılarlar.

Yetkin ve nitelikli yatalak hasta bakıcıları ile sevdiklerinizin sağlığını kazanmasına yardımcı olun!

Yatalak Hasta Bakıcı Fiyatları

Yatalak hasta bakıcı fiyatları, çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterir. Pratik Bakıcı’nın fiyatları her bütçeye uygun tutulması nedeniyle müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Eğitimli ve deneyimli yatalak hasta bakıcılarımız en uygun ücretlerle çalışmaktadır. Kusursuz iş ağımızla Türkiye’nin her yerine hasta bakıcı hizmeti sağlıyoruz.

Hasta Bakıcının Görevleri

Hastanın bulunduğu ortamın temizliğini sağlamak

Hastanın beslenme düzenini sağlamak

Hastayı banyo yaptırmak

Hastanın gerekliyse egzersiz yapmasına yardımcı olmak

Hastayla sağlıklı ve dostluk çerçevesinde iletişim kurmak

Yeni Blog Yazımız Yayında!

Bize Ulaşın